Aktuality

Dárek pro rodiny s dětmi: na Vinohradech přibyde míst ve školkách

Dobrou zprávu pro všechny rodiny s dětmi, které chtějí bydlet v centru Prahy, přichystalo nedávno vedení Prahy 2. Od příštího roku tam totiž přibydou nová místa ve školce. Otevře se totiž celá nová třída.

Zájem o satelity klesá. Lidé chtějí nové byty v Praze

Lidé ztrácejí zájem o bydlení v satelitních městečkách, místo toho kupují nové byty v Praze. I kvůli dětem. Ideální podmínky jim nabízí Rezidence Korunní.

Na Vinohradech jsou krytá parkovací místa na prodej

Zaparkovat v centru Prahy rychle a podle pravidel, to je obzvlášť ve všední dny nemožný úkol. K nejproblematičtějším částem Prahy patří Praha 1, Praha 3 a Praha 10. Řešením jsou parkovací domy s placeným parkováním, ovšem i ty bývají často zaplněné do posledního místa. Pražanům, kteří v centru parkují denně, se vyplatí pořízení vlastního parkovacího stání – to totiž bude volné vždy.

V Rezidenci Korunní na Vinohradech je už jen pár volných bytů

Nový bytový komplex, který vybudovala společnost Sekyra Group na pražských Vinohradech, je už téměř obydlený. Stavba velkého bytového domu, který nabízí různé typy bytů, byla dokončena v roce 2010. Rezidence Korunní nabízí bydlení v Praze 10 pro různé skupiny lidí. Je totiž složena ze tří různých částí – Boullevard, Villa a Industrial.

Nový trend: roste zájem o velké a luxusní byty v Praze

Odborníci na pražský realitní trh pozorují v posledních měsících rostoucí zájem o nadstandardní byty v Praze, kterým dávají solventní klienti přednost před bydlení v samostatných rodinných domech a vilách za Prahou.