Prodej bytů na Vinohradech

Datum publikace článku: 05. 11. 2019

Řekněme, že máte zájem o koupi bytu v Praze 10. Vinohrady se vám líbí, a už se vidíte, jak prozkoumáváte okolní uličky a hledáte místo s tou nejlepší kávou široko daleko. Co dál, kde hledat?

Prodej bytů v Praze 10 na Vinohradech

Tentokrát se nebudeme zabývat staršími byty. Přece jen, Vinohrady jsou mezi rezidenčními čtvrtěmi klasikou a nejsou zde výjimkou domy staré 70, 80, ale i 100 let. Koupě staršího bytu má řadu úskalí, které by vydaly na několik článků – od právních záludností po nutné opravy elektřiny, vody nebo třeba podlah. Vinohrady ale překvapivě nabízí i možnost bydlení v nových bytech a nové byty na prodej v Praze 10 nejsou výjimkou.

Prodej bytů Praha 10

Prodej bytů na Vinohradech aktuálně nabízí například developerská společnost Sekyra Group s projektem Rezidence Korunní. Pod vzletným názvem si můžete přestavit komplex obytných domů v samém srdci Vinohrad. Každý z domů je trochu jiný, a tak si může svůj nový byt na Vinohradech vybrat téměř každý. Pojďme se na aktuální prodej bytů v Praze 10 podívat podrobněji.

Jednotlivé domy projektu jsou uspořádány tak, že mezi sebou mají dvůr s řadou míst k odpočinku – jezírko, zeleň i nezbytné lavičky. Kromě toho projekt počítá i s dalším relaxačním místem na rohu ulic Korunní a Říčanská.

Byty na prodej v Praze 10 pro nejnáročnější

Luxusní bydlení je v komplexu Korunní také zastoupeno. Najdete jej v domě Villa, které se rozprostírá na východní a jižní části celého projektu. Navazuje na zástavbu klasických vil a nabídne ten nejvyšší standard bydlení, velkorysé podlahové plochy bytů i romantické ateliéry.

Prodej bytů v Praze 10 pro milovníky moderny

Jak už název napovídá, bytový dům Industrial, který tvoří část Rezidence Korunní na západní straně, je moderním a nadstandardně pojatým bydlením, ve kterém najdeme řadu méně obvyklých prvků – za všechny jmenujme například okna s hliníkovými profily nebo kovové zárubně dveří. Pokud vám podobný moderní styl bydlení sedí, je Industrial přesně pro vás.

Prodej bytů na Vinohradech pro nejširší kruhy zájemců

Osm pater, krásný výhled na okolní čtvrtě a velmi slušný standard bydlení najdou zájemci v části projektu Korunní s názvem Boulevard. Za příznivou cenu tak můžete bydlet v exkluzivní lokalitě ve zbrusu novém bytě s výhledem na město.