V Rezidenci Korunní na Vinohradech je už jen pár volných bytů

V Rezidenci Korunní na Vinohradech je už jen pár volných bytů

Nový bytový komplex, který vybudovala společnost Sekyra Group na pražských Vinohradech, je už téměř obydlený. Stavba velkého bytového domu, který nabízí různé typy bytů, byla dokončena v roce 2010. Rezidence Korunní nabízí bydlení v Praze 10 pro různé skupiny lidí. Je totiž složena ze tří různých částí – Boullevard, Villa a Industrial.

Byty v části Boullevard jsou určeny pro zájemce o bydlení ve výborné lokalitě za příznivou cenu. Část Industrial je vhodná především pro ty, kdo sní o vysoce moderním bydlení v centru Prahy. Villa pak nabízí bydlení v Praze toho nejvyššího standardu, mimo jiné i co se rozlohy týče. Uvnitř čtvercového půdorysu celé budovy se nachází spousta zeleně, lavičky i malé jezírko.

O nové bydlení na Vinohradech je zájem

Při uvážení atraktivity lokality Vinohrad a nadstandardní podoby bydlení není divu, že volných bytů už v Rezidenci Korunní zbývá jen několik. Největší zájem byl o byty v části Boulevard, kde k dnešnímu dni z celkových 117 bytů zbývá volných ještě 16. V části Villa je 10 volných bytů, celkem pak 102. Nejvíce by si však měli pospíšit zájemci o bydlení v rezidenční části Industrial – tak jsou volné už jenom 2 byty z celkových 67.

Zbývající volné byty mají nejčastěji dispozici 3+kk, případně 2+kk. Dále zbývají už jenom 3 byty o velikost 4+kk a jeden 1+kk. Šanci na skvělé bydlení v Praze 10 mají tedy zatím jak velké rodiny, tak singles. Zájemci by však neměli prohlídku bytu a případnou koupi příliš dlouho odkládat.

<< Zobrazit všechny aktuality